KURUMSAL

HAKKIMIZDA

2016 yılından beri Dinçer Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak yerli ve yabancı müvekkillerimize hukuki uzmanlık gerektiren konularda destek vermekteyiz. Büromuz kurulduğu günden bu yana dürüst, şeffaf ve müvekkil odaklı çalışmalarımızla ve en çok ihtiyaç duyulan hukuk branşlarındaki uzmanlığımızla ciddi başarılara imza atmış bulunmaktayız.

Dinçer Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak, temsil ettiğimiz müvekkillere, yüksek kalitede hukuk hizmeti sunabilmek amacıyla ülkemizdeki ve dünyadaki gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. Bu şekilde, hızla değişen dünyaya uyum sağlamakta ve müvekkillerimiz aleyhine oluşabilecek tüm hukuki riskleri, risk ortaya çıkmadan öngörebilmek için çalışmaktayız.

Yüksek tecrübe ve dinamizmi bir araya getiren, hukuk dünyasındaki gelişmeleri her daim takip ederek güncel mevzuata uyum sağlayan, müvekkillerini anlayan ve problemlerine hızlı ve yaratıcı çözümler sunan bir hukuk ekibi olarak, bireysel ve kurumsal ayrımı gözetmeksizin, müvekkillerimizin hukuki sorunlarını, hızlı bir şekilde ve üstün hizmet anlayışıyla çözmek en önemli amacımızdır.

Ofisimiz avukatları müvekkillerinin çıkarlarını en üst seviyede gözeterek ve sır saklama prensiplerine içtenlikle bağlı kalarak, ihtiyaç duyulan her konuda hukuki yardım ve danışmanlık hizmeti sağlamakta, müvekkillerini her türlü adli ve idari merciler nezdinde temsil etmektedirler.

AVUKATLARIMIZ

1997 yılında Manisa’da doğan Av. Hilal ORUÇ,2019 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur.2019 yılında stajyer avukat olarak çalışmaya başladığı Dinçer Hukuk ve Danışmanlık Bürosu’nda Avukat unvanı ile çalışmaya devam etmektedir. Aynı zamanda Marka vekilidir ve ileri düzeyde İngilizce bilgisine sahiptir.Hali hazırda İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Özel Hukuk Yüksek Lisans programı kapsamında akademik çalışmalarına devam etmektedir.

İletişim: hilal@dincerhukuk.com

Av. Hilal ORUÇ (LL.B.Atty.)

1992 yılında İstanbul’da doğan Av. Ayça DİNÇER, 2014 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Staj sürecini ülkenin en saygın hukuk bürolarında yaptıktan sonra 2015 yılında ruhsat alarak avukatlık mesleğini icra etmeye başlamıştır. 2016 yılında ise Dinçer Hukuk ve Danışmanlık Bürosunu kurmuştur.İleri düzeyde İngilizce bilgisine sahiptir. Adalet Bakanlığı’na bağlı olarak uzlaştırmacılık görevini ifa etmektedir.

İletişim: ayca@dincerhukuk.com

Av. Ayça DİNÇER (LL.B.Atty.)
Bizi Arayın